رزومه

بیش از 4 سال کسب تجربه و مهارت

سوابق کاری

✅برای دیدن سوابق کاری بیشتر لطفا به تب نمونه‌کار ها مراجعه کنید…

1400- تا کنوننایب رئیس و مدیرپروژه

شرکت پیشگامان تدبیر ماهان

شرکت پیشگامان تدبیر ماهان فعالیت خود را در حوزه نرم افزار از سال 1400 آغاز و تا کنون بیش از پانصد پروژه طراحی وب سایت و سئو را با موفقیت به پایان رسانده است. طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شود. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است.

1399 - 1401برنامه‌نویس اندروید

سازمان فاوا شهرداری تهران

سازمان فاوا برای تحقق تهران هوشمند و شهرداری دیجیتال با رسالت سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی راهبردی، نظارت و پایش فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اقدام می‌نماید
🔴 پروژه‌های انجام شده را در بخش نمونه‌کار مشاهده کنید

1399- تا‌کنونهم‌بنیان‎‎‎‎‎‎‎گذار و طراح سایت

کمپین #من_برنامه_نویسم

این کمپین به بررسی وجستجو مشکلات و چالش های برنامه نویسان می پردازد و سعی دارد برای مدیران فنی و کارفرما‎ها تا حدی این مشکلات را فرهنگ سازی و رسیدگی کند. اولین رویداد این کمپین در 1 مهر 1400 به مناسبت روز برنامه نویس برگزار شد و از بخشی برنامه‌نویسان مطرح کشور به‌عنوان سخنران دعوت شدند تا بتونیم چالش ها را مطرح کنیم و دنبال راهکار برای برنامه‌نویسان باشیم.

1399- 1400توسعه‌دهنده‌ وب

سامانه نظام توزیع و پخش کشور

نظام توزیع و پخش یکی از ارکان مهم اقتصادی هر جامعه است و بهینه سازی فرآیندهای توزیع و پخش باعث مواردی همچون کاهش هزینه های واسطه ای (در تمامی جهان هزینه توزیع تا %50 ولی در ایران در برخی موارد تا % 80 نیز می رسد

تحصیلات

1395-1398هنرستان شهید تهرانی مقدم

دیپلم شبکه و نرم افزار رایانه

امروزه مشاغل، شرکت‌ها و صنایع آنچنان نیاز خودشان را به کامپیوتر زیاد کرده‌اند که کارها در این اماکن توسط کامپیوتر صورت میگیرد و این باعث شده تا بشر هرسال نیاز بیشتری به کامپیوتر و تکنولوژی داشته باشد.

1398-1400دانشگاه شهید بهشتی استان البرز

کاردانی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار

یک کاردان رشته نرم افزار دارای تجربه زیاد، حتی خود می تواند یک نرم افزار ساده را طراحی کند و برنامه های مربوطه را بنویسد. کار با نرم افزارهایی که قبلاً نصب و طراحی شده اند شامل ورود اطلاعات، اجرای نرم افزار، تولید خروجی ها و گزارش پیش بینی شده از عهده کاردان بر می آید.

1400-1402دانشگاه شهید بهشتی استان البرز

کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی مهندسی کامپیوتر انتظار می رود در طراحی، تحقیق، به روزسازی، بهینه سازی، امنیت و نوآوری پیوسته با تأمین قابلیت رقابت پذیری بین المللی در سیستم های کامپیوتری، شبکه ای و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری مورد استفاده در کلیه صنایع و کارخانجات، سازمان های دولتی و خصوصی، زیر ساخت های محاسباتی و ارتباطی، در صنعت و خدمات و مدیریت و دفاع و امنیت کشور نقش تعیین کننده داشته باشند

1402- تا کنون دانشگاه آزاد- واحد تهران غرب

کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم‌افزار

کارشناسی‌ارشد یا فوق‌لیسانس یا مَستِر (به انگلیسی: master) دوره‌ای ازآموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دورهٔ کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته، به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.[۱] ورود به دانشگاه برای ادامه تحصیل در این مقطع در ایران نیازمند شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد است که هر سال یکبار برگزار می‌شود.

مهارت های برنامه نویسی

Java&Android

90%

MY SQL

30%

PHP

40%

C#

20%

مهارت های نرم‌افزاری

WordPress

99%

Android Studio

99%

Gitlab &Github

97%

Postman

90%

Ms Office

95%

Adobe Products

76%

مهارت های بیزینسی

مذاکره

80%

مهارت های ارتباطی قوی

95%

مهارت های هوش هیجانی

92%

مهارت های تفکر انتقادی

100%

تمرکز

100%

کار گروهی

90%

تحقیق و تجزیه و تحلیل

81%

ویژگی‌ها

مدارک

گواهی نامه رسمی و بین المللی سازمان یونسکو برای برگزاری رویداد #من_برنامه_نویسم(کارت پانچ)

1 مهر 1400